Mecidiyeköy Lazer Epilasyon Hizmeti

Mecidiyeköy Lazer Epilason;


Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır? Zararı Var mı? Nedir?

Tüylerimiz devamlı tekrar eden kesildikçe tekrar çıkan yapıya sahiptirler. Devamlı ve çabucak büyürler. Yüzünüzde sırtınızda hatta bacak ve kollarınızda gövdenizde her yere ulaşır. Bazı tüyler(Saç) Çok faydalı olduğu gibi bazen bu insanların yüzüne kadar yayılabilmekte ve çok rahatsız edici bir durum söz konusu olmaktadır. Tüylerin uzaması normaldir. Ancak bazı kişilerde hormonların dışında anormal olarak büyüme söz konusu olabilir buda rahatsız edici ve müdahale isteyen bir işlemdir. Özellikle bayanlarda ağda, erkeklerde tıraş(Jilet) gibi faktörlerle alınmak istenen tüyler alındığından daha fazla bir şekilde geri gelmektedir. Bununla yüzleşmek gerekmektedir. Devamlı olarak tıraş olmak sizi bacaklarınızda ki tüylerden arındırmaz aksine daha fazla çıkmasına sebep olacaktır. Bayanlar için bikini bölgemizdeki istenmeyen tüyleri yok etmek için bence en faydalı ve sağlıklı yol lazer epilasyondur.


Şişli lazer epilasyon hizmeti
Lazer Epilasyon Nasıl İşlem Yapıyor?

Öncelikle bu konuda bilmeniz gereken en önemli bilgi epilasyon aletinin nasıl çalıştığıdır. Epilasyon aleti cildinizin deri altına lazer ısısı gönderir. Bu ısı cildinizdeki tüylerin köklerine ulaşır enerjiyi içine çeken tüy kökleri uzama konusundaki işlevini kaybeder ve daha o bölgede tüy çıkması imkansız neredeyse. Lazerin ancak o an uzayan tüylere etkisi olduğundan birkaç kısa seans gerektirebilmektedir. Tam bir sonuç için 3 ila 5 seans gitmeniz gerekmektedir.
Birkaç değişik işlev gören lazer çeşidi bulunmaktadır. En çok kullanılan lazer ise Diode ve Alexandrite markalarıdır. Gerçekten işlerini iyi yapıp bu seviyeyi korumaktadırlar. Bunlardan Alexandrite, cilt altındaki kıllara ciddi etki vererek uzamayı kesinlikle durdururken Diode uzun alana etki edip daha koyu renkteki tüylerin üzerinde etki etmektedir. Bu sebeple sarı veya açık tondaki tüylerin yok edilmesinde Diode tercih edilmemelidir. Şunu bilmeniz gereklidir ki lazer epilasyon her zaman %100 sonuç veremeye bilmektedir. Bu yüzden kesinlikle en az 3 seansı öneriyoruz.


Lazer Epilasyon Nedir?

Vücudumuzdaki istenilmeyen kılların(tüylerin) yok edilmesi bizlerin onlardan kurtulmamız için kullanılan epilasyon aletleriyle yapılan oldukça başarılı bir işlemdir. İstenilmeyen kılların köklerinin lazer epilasyon ışığı ile yakılması sonucu başarı elde edilmesidir. Epilasyonun tarihi 90’lı yıllara dayanmaktadır. Cımbız ağda vs. yöntemlere göre daha başarılı kalıcı ve acısız bir yöntemdir. Teknolojinin gelişmesiyle fiyatları oldukça ucuzlamış durumdadır.

lazer epilasyon

İletişim

Telefon: +(0) 212 225 35 07 - 08
GSM: +(0) 534 057 25 92
Email: info@epimor.com